Kuvajt

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Kuvajt

Nemovitost na prodej v Kuvajtu

Kuvajt je arabská země v Perském zálivu, má kulturní dědictví sahající až do starověku. Hlavní město Al Kuvajt je známé svou moderní architekturou, která sahá od mrakodrapů po závratné kuvajtské věže, designové věže, které připomínají klasické kachlové trezory mešit. Hraničí se Saúdskou Arábií na jih a Irákem na sever.

Pokud se chystáte přestěhovat a hledáte nemovitost na prodej v Kuvajtu, je důležité znát trend trhu s nemovitostmi v zemi. Kuvajtský sektor nemovitostí je svědkem nárůstu pozitivní energie, která nemohla přijít v lepším čase, protože kuvajtská vláda podepsala ambiciózní dvacetiletý plán na podporu cestovního ruchu v zemi. To je skvělý čas na koupi nemovitosti na prodej v Kuvajtu. K tomu je přidána skutečnost, že odvětví nemovitostí velmi prospělo z oznámení nového nařízení o přímých zahraničních kapitálových investicích, které je určeno k revoluci na trhu s nemovitostmi. Všechny tyto faktory společně naznačují, že trh s nemovitostmi v Kuvajtu, který je již v dobrém zdravotním stavu, se pravděpodobně bude dále rozšiřovat.

Některé faktory zasáhly trh s nemovitostmi v Kuvajtu, mezi nimiž je odchod expatů, kteří hledají lepší příležitosti v jiných zemích nebo se rozhodnou vrátit do své země původu. Cizinci v Kuvajtu zvažují vyslání svých rodin do svých zemí původu. Udržují si však platné bydliště a rozhodnou se zůstat v Kuvajtu jako bakaláři. Takový trend však ještě zhorší současnou situaci v odvětví nemovitostí a po oznámení rozhodnutí o expatriaci se očekává, že nájemné bude dále klesat.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 25416

Prodat Jednopokojový, Kuvajt, Madīnat al-Kuwait, Madīnat al-Kuwait, اسطنبول

2,565,178.04CZK
Prodat
Jednopokojový

71 m²
Cena: US 112.000 dolar Způsob platby: 40% z první várky a zbytek ve splátkách po dobu 24 měsíců bez dávek Velikost: 71m2 Ložnice: 1 Koupelny: 1 B...
Cod. 21917

Prodat Třípokojový, Kuvajt, Madīnat al-Kuwait, Madīnat al-Kuwait, Madīnat al-Kuwait

Reserved negotiation
Prodat
Třípokojový

70 m²
dům na prodej
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB